
Осмос Аква Кут з помпою 50G RO-5 АRА-01 (подвійні ущільнення в колбі і фітінг ССК)
Осмос Аква Кут з помпою 50G RO-5 АRА-01 (подвійні ущільнення в колбі і фітінг ССК)
Осмос AquaKut 5-ти ступіневий з помпою 50G .З соленоїдом та електромагнітним клапаном з автоматичною промивкою мембрани.
Інноваційні антибактеріальні технології очищення води.
Система зворотного осмосу використовує передові технології, що забезпечує здорову та смачну питну воду, допомагаючи вам насолоджуватися життям. Серцем системи є зворотноосматична мембрана з точністю 0,0001 мікронів, яка повністю видаляє бактерії, важкі метали, сіль, пісок, шкідливі мінеральні речовини та інші розчинені речовини та хімічні ліки в водопроводі.
1-ша Ступінь. Картридж з високоякісного пористого поліпропілену для холодної води: призначений для доочистки холодної водопровідної води від механічних домішок ( піску, мулу, іржі,окалини та інших зважених часток)
2-а Ступінь: Катридж з гранулами з активованого вугілля: для очищення води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у воді та ін.
3-я Ступінь: Картридж пресоване активоване вугілля: для очистки води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у води, механічних забруднень понад 5 мікрон і ін.
4-а Ступінь : Зворотньоосмотична мембрана Vontron ULP1812-50G :використовується для опріснення і максимально якісного очищення води від шкідливих домішок .
5-а Ступінь: Вугільний постфільтр дозволяє видаляти запахи, присмак і органічні субстанції, що пройшли крізь мембрану зворотного осмосу.
Характеристики: Осмос з помпою 50G RO-5 АRА-01 (подвійні ущільнення в колбі і фітінг ССК)
Max тиск на вході (бар) 4
Max температура на вході (град) 38
Min тиск на вході (бар) 2.8
Min температура на вході (град) 2
Висота (мм) 350
Глибина (мм) 180
Ширина (мм) 380
Об'єм накопичувального бака (л) 12
Приєднувальний розмір (дюйми) 1/2
Наявність помпи у комплекті
Мембрана Vontron(50галлон)
Тип мембрани осмотична
Тип фільтра зворотний осмос
Продуктивність зворотного осмосу на добу (Галлон/Літров) 50/190
Кількість щаблів 5
Промивання мембрани автомат
Гарантійний термін 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AquaKut |
| Страна производитель | Украина |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Число ступеней очистки | 5 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Накопительная емкость | Да |
| Кран | Да |
| Объем накопительной емкости | 12 л |
| Помпа для повышения давления | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальное давление на входе | 1.4 атм |
| Максимальное давление на входе | 4 атм |
| Минимальная температура воды на входе | 2 град. |
| Максимальная температура воды на входе | 38 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Высота накопительной емкости | 350 мм |
| Ширина накопительной емкости | 370 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 8 810 ₴

