
Осмос з помпою з електронним контролером з захистом від витоку води 600G RO-5 З-03
Осмос з помпою з електронним контролером з захистом від витоку води 600G RO-5 З-03
Осмос з помпою з електронним контролером, ТДС метром, захистом від витоку води 600G RO-5 С-03. Конструкція осмосу - моноблок, прямоточний без бака.
1-ша Стадія: Перфофільтр зі спіненого поліпропілену для очищення від частинок пилу, бруду та ін.
2-а Стадія: Фільтр з гранулами з активованого вугілля для очищення води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у води та ін.
3-я Стадія: Вугільний Блок Фільтр для очистки води від хлору, органічних сполук, усунення неприємного запаху у води та ін.
4-а Стадія: Зворотньоосмотична мембрана видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливих мінеральних речовин та інших хімічних елементів, розчинених в проточній воді.
5-а Стадія: Зворотньоосмотична мембрана видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливих мінеральних речовин та інших хімічних елементів, розчинених в проточній воді.
6-а Стадія: Вугільний Постфільтр дозволяє видаляти запахи, присмак і органічні субстанції, що пройшли крізь мембрану зворотного осмосу.
7-а Стадія (можливі варіанти): мінералізація
Кульовий Фільтр вивільняє основне мінеральна речовина для поліпшення якості води. Ультрафіолетовий Стерилізатор використовує бактерицидний ультрафіолетове світло для швидкого і надійного усунення бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів у воді. Фільтр Намагнічення підходить для жорсткої води, в результаті намагнічування води відбувається її структурування та її якість поліпшується.
Характеристики: Осмос з помпою з електронним контролером з захистом від витоку води 600G RO-5 З-03
Max тиск на вході (бар) 4
Max температура на вході (град) 45
Min тиск на вході (бар) 1
Min температура на вході (град) 2
Висота (мм) 400
Глибина (мм) 410
Ширина (мм) 280
Об'єм накопичувального бака (л) прямоточный осмос
Приєднувальний розмір (дюйми) 1/2
Наявність помпи у комплекті
Мембрана Hidrotek
Тип мембрани осмотична
Тип фільтра зворотний осмос
Продуктивність зворотного осмосу на добу (Галлон/Літров) 50/190
Кількість щаблів 5
Промивання мембрани автомат
Автоматичний контроль якості води TDS
Гарантійний термін 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AquaKut |
| Страна производитель | Украина |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Число ступеней очистки | 7 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Накопительная емкость | Да |
| Кран | Нет |
| Помпа для повышения давления | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальное давление на входе | 1 атм |
| Максимальное давление на входе | 4 атм |
| Минимальная температура воды на входе | 2 град. |
| Максимальная температура воды на входе | 45 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 11 570 ₴

