
Реле контроля напряжения Volt-control VC-01-16
Однофазне реле контролю напруги Volt control VC-01-16 (ТМ Volter)
Реле контролю напруги використовується для захисту будь-яких електроприладів і електрообладнання від стрибків напруги (ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ: пробки і автоматичні вимикачі – НЕ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД НЕ СТАБІЛЬНОЇ НАПРУГИ В МЕРЕЖІ!!!) Реле контролю напруги ВІДКЛЮЧАЄ ЖИВЛЕННЯ, коли напруга в мережі збільшується або падає - відрізняється від встановлених меж заданих користувачем, і автоматично включає мережу коли відновиться нормальна напруга в мережі! Реле контролю Volt control VC-01-16 застосовується для захисту певної групи споживачів. Встановлюється в розподільчому щитку. Якщо навантаження перевищує допустиму номінальну норму то реле підключається через контактор.
- - Гарантія - 12 місяців;
- - Має вбудований захист (запобіжник) від перенапруги вище 400В і струмів короткого замикання у своїх елементах електросхеми, що гарантує його підвищену пожежну безпеку;
- - Звукова сигналізація при спрацюванні;
- - Фіксація максимальної або мимнимальной аварійного напруги в енергонезалежній пам'яті, яке призвело до відключення навантаження
Дивіться детальну ІНСТРУКЦІЮ по установці і експлуатації, а також схему підключення в розділі СПЕЦИФІКАЦІЇ.
Технічні дані реле напруги Volt control VC-01-16 (ТМ Volter)
Тип реле контролю напруги
Фазність одна фаза
Спосіб монтажу на DIN-рейку
Колір комбінований
Гарантія 12 міс.
Клас захисту IP20
Габарити (ВхШхГ), мм 97 x 52 x 76
Маса 0.2 кг
Потужність номінальна 2,2 кВА
Потужність споживана 0,5 Вт
Вхідний діапазон 85-400 В
Вимкнення за Umin 100-210 В
Вимкнення за Umax 230-270 В
Похибка вимірювання напруги 2,5%/±3 В
Максимальний струм, А 16
Номінальний струм, А 10
Під'єднання трансформатора струму: немає
Затримка увімкнення 3-999 з
Вологість, не більш ніж 40...80%
Температурний діапазон Робочий діапазон від плюс 1 °C до 40 °C у закритому приміщенні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Електросвіт |
| Страна производитель | Украина |
| Масса | 200 г |
| Индикация | Звуковая/Световая/Вибро |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Цвет светодиода | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 97 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 66 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальная мощность | 2200 Вт |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 10 А |
| Максимальный ток | 16 А |
| Користувацькi характеристики | |
| Класс защиты | IP20 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Ток максимальный | 16 А |
| Способ монтажа | на DIN- рейку |
| Входное напряжений | 85-400 В |
| Диапазон верхнего входного напряжения отключения | 230-270 В |
| Габариты | 97 x 52 x 76 мм (высота x ширина x глубина) |
| Диапазон нижнего входного напряжения отключения | 100-210 В |
| Мощность номинальная | 2,2 кВА |
| Ток номинальный | 10 А |
| Рабочий диапазон температуры среды | +1…+40 °С |
| Погрешность измерения напряжения | ±3 В |
| Фазность | одна |
| Подключение трансформатора тока | Нет |
| Диапазон задержки повторного включения | 3-999 с |
| Мощность потребляемая | 0,5 Вт |
| Шаг установки напряжений отключения | 1 В |
| Рабочий диапазон влажности | 40…80% |
- Цена: 900 ₴

