


Реле напруги DigiTOP VA-16AR в розетку
Реле напруги VA-16AR DigiTOP в розетку (контроль струму із заземленням)
Реле напруги VA-16AR DigiTOP - поєднує функції реле напруги, реле струму, вольтметра та амперметра в одному пристрої.
Реле напруги VA-16AR призначене для захисту електрообладнання і побутової техніки від неприпустимих перепадів напруги. Пристрій постійно аналізує напругу в мережі і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається відключення підключених приладів. Навантаження включається автоматично після повернення напруги у встановлений діапазон. Користувач встановлює необхідні верхню і нижню межі напруги та час затримки на включення.
Затримка на включення необхідна для електрообладнання (холодильників, кондиціонерів і т.д.) якому є неприйнятними короткочасні відключення живлення.
Налаштування що програмуються :
- значення нижньої і верхньої межі відключення по напрузі
- час затримки включення
ОСОБЛИВОСТІ
- Яскравий цифровий дисплей відображає поточні значення напруги та сили струму, що дозволяє користувачеві контролювати стан електромережі в реальному часі.
- Реле напруги VA-16AR DigiTOP оснащене функцією реле струму, яке моментально відключає навантаження при перевищенні допустимого значення, захищаючи техніку від перегріву та короткого замикання.
- Реле напруги VA-16AR DigiTOP ідеально працює з генераторами та іншими нестабільними джерелами напруги завдяки технології TrueRMS, яка забезпечує точні вимірювання навіть при нестабільній частоті.
- Корпус з ABS пластику- негорючий, зносостійкий і ударостійкий корпус найкращим чином забезпечує надійний захист пристрою і безпеку його експлуатації.
Дивіться детальну ІНСТРУКЦІЮ по установці і експлуатації, а також схему підключення в розділі СПЕЦИФІКАЦІЇ ( можна скачати)
Технічні характеристики реле напруги VA-16AR DigiTOP в розетку
Максимальний допустимий струм навантаження 16A
Вимірювана напруга 50-400В (50 Гц)
Час відключення по верхній межі 0,02 сек
Час відключення по нижній межі 1(120-170В), 0,02(120В і менше) сек
Верхня межа відключення 210-270В
Нижня межа відключення 120-200В
Час затримки включення (крок 5 сек) 5-600 сек
Монтаж В розетку
Маса, не більше, кг 0,10
Матеріал корпусу – самозатухаючий пластик
Ступінь захисту за ГОСТ 14254 IP20
Виробник: ТОВ «Енергохіт» (Україна)
Гарантія: 5 років
Доставка у всі населені пункти України. У нас великий вибір, доступні ціни, гнучка система знижок, а також надаємо гарантію від заводу-виробника! За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину teplosystema.com.ua 050-158-08-80, 096-812-54-00, 063-323-52-55.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | В розетку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 16 А |
| Максимальный ток | 16 А |
| Максимальная мощность | 3500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 57 мм |
| Высота | 102 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Цена: 1 031 ₴

