




Тактический военный спальный мешок (до -25) с подогревом на аккумуляторе Power Bank
Тактический военный спальный мешок (до -25) с подогревом на аккумуляторе, спальник туристический Power Bank
Спальний мішок має функцію підігріву від Power Bank. (Павербанк у комплект не входить)
Особливості Спального мішка від Arvisa:
- капюшон напівкруглої форми утепллеий, зі зручною та практичною системою стягування. Спальний мішок чудово зберігає тепло завдяки утепленому капюшону;
- блискавка (двосторонній бігунок) забезпечена клапаном-липучкою, яка запобігає самостійному розстібуванню;
- практичне колірне рішення для тривалого використання спальника;
- водовідштовхувальне просочування зовнішньої тканини Gore-Tex створює додатковий комфорт під час вологої погоди;
- спальник може використовуватися як ковдра;
- швидко зігріє, завдяки кращій теплоізоляції і можливості підігріву;
- компресійний чохол для спальника виконаний з тієї ж тканини, що і сам спальник.
- тканина легко стирається, не потребує прасування, швидко сохне. Довговічний та стійкий до пошкоджень.
Gore-Tex - це тканина з матовим блиском, до складу якої входять спеціальні волокна, що дозволяють матерії зберігати надану їй форму. Унікальність тканини в тому, що вона є водонепроникною і не продувається.
Температурний режим: до -15 при використанні просто неба. Якщо буде укриття або каремат тоді можливе використання мішка до -30.
Спальні мішки від Arvisa добре показали себе у справі, температурний режим перевірили бійці з передової зони АТО з 2014р. Туристи підкорили кожен куточок карпат із нашими спальниками. А також були поза нашою країною. Наші спальники – незамінна річ для комфортних ночівель у суворих умовах.
Правильний догляд за спальником це запрука тривалого терміну експлуатації
1. Не поспішайте згортати спальник, а дайте йому час провітритися. Увечері заздалегідь розкладіть і збийте його;
2. стирайте спальник без сушіння та віджиму, температура не більше 40 градусів;
3. зберігайте в сухому, захищеному від вологи місці і в жодному разі не в згорнутому стані;
4. вибирайте спальник щодо свого зросту, чим щільніше облягає спальник тим тепліше.
5. обов'язково перед тим, як лягати спати в спальник, витягніть його з мішка збийте і дайте йому насититися повітрям, щоб синтепон набув початкової форми (хвилин 15).
Тип: ковдровий спальник з капюшоном
Розмір в упаковці (Compression bag size): 40*30 см
Зовнішнє покриття (Outer): Memory, membrana
Наповнювач: Tinsul-M
Внутрішнє покриття: Бавовна
Упаковка: компресійний мішок з ременями для утяжки
Температурний режим (Т): -20°С - 25°С
Тканина з зовнішньої сторони:Gore-Tex
Особливість: водонепроникний, мембранний, тришарова підкладка всередині, функція підігріву від Power Bank
Розмір спальника (широкий): 220*90 см
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник ARVISA(Україна)
Вікова група Для дорослих
Форма спальника Ковдра з каптуром
Розташування блискавки спальника Праворуч (R)
Сезон Зима
Вага 2500 г
Особливості спальника Подвійна блискавка, Компресійний мішок, Спальник-ковдра, Водовідштовхувальне просочення, Мембрана
Температура екстриму -25 °С
Матеріал спальника Gore-Tex
Наповнювач Пух/синтетика, Замінник пуху
Матеріал підкладки Бавовна/Нейлон
Матеріал верху Поліестер
Розміри, Ш х Д см 90 см х 220 см
Температурний режим
Верхня температура комфорту -15 град.
Нижня температура комфорту -30 град.
Кількість шарів 5
Колір Камуфляж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARVISA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Форма спальника | Одеяло с капюшоном |
| Расположение молнии спальника | Справа (R) |
| Вес | 2.5 г |
| Особенности спальника | Водоотталкивающая пропитка, Мембрана, Двойная молния, Компрессионный мешок, Возможность состегивания, Спальник-одеяло |
| Состояние | Новое |
| Температура экстрима | -25 °С |
| Узоры и принты | Мультикам |
| Сезон | Зима |
| Материал спальника | |
| Наполнитель | Пух/синтетика |
| Материал подкладки | Хлопок/Нейлон |
| Материал верха | Полиэстер |
| Размеры | |
| Ширина | 90 см |
| Длина | 220 см |
| Довжина | 220 см |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | -15 град. |
| Нижняя температура комфорта | -30 град. |
| Количество слоев | 5 |
- Цена: 5 000 ₴



