




Інфрачервоний обігрівач - Теплова електрична панель ENSA P750E з термостатом, що програмується (Україна)
Інфрачервоний обігрівач - Теплова електрична панель ENSA P750Е з програмованим терморегулятором (Україна)
Теплова панель ENSA P750Е з вбудованим програмованим терморегулятором – принцип роботи обігрівача побудований на одночасному використанні двох видів теплопередачі:
- інфрачервоне випромінювання - (70%)
- Конвекційний - (30%)

Настінна теплова панель ENSA P750Е з вбудованим програмованим терморегулятором являє собою універсальний обігрівач для будь-якого типу приміщень (житлового та нежитлового) з можливістю монтажу на стіну або з використанням підставок (ніжок).
З панельним обігрівачем ENSA P750Е - з'явилася можливість автоматизувати систему опалення в квартирі/будинку, а також знизити споживання електроенергії до 10%.
Моделі Р500, Р750, Р750G, Р900G не обладнані термостатом. Для більшої ефективності бажано підключати ці теплові панелі через терморегулятор або попарно з панелями ENSA P750Е. З питань вибору обігрівача, терморегулятора, розрахунок теплових втрат – звертайтесь за вказаними телефонами до консультантів інтернет – магазину Теплосистема.
Технічні характеристики обігрівача ENSA P750Е з програмованим терморегулятором (Україна)
Номінальна потужність, ВТ: 750 Вт
Габаритні розміри обігрівача (ВхШхГ) мм: 500х1000х50
Площа обігріву, м2: як основне опалення 12-15 м² (35-45 м³)
Як додаткове опалення: 15-20 м² (45-55 м³)
Температура нагрівання поверхні обігрівача, °C: 85°C ±5°C
Монтаж: настінний або підлоговий
Живлення, В - ~220 В
Вага обігрівача, кг – 12 кг
Наявність терморегулятора – програмований терморегулятор
Матеріал корпусу – сталь
Колір білий
У нас можна отримати допомогу у виборі потрібного обігрівача (з урахуванням тепловтрат) замовити послугу монтажу електричного обігрівача, теплої підлоги, а також вимірювання та розрахунок системи теплої підлоги.
З питань монтажу або купити інфрачервоний обігрівач, електрорадіатор або електричну теплу підлогу в Україні в Харкові можна зателефонувавши за тел. 050-158-08-80, або оформити замовлення у нашому Інтернет-магазині teplosystema.com.ua
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Основные | |
| Производитель | ENSA |
| Тип управления | Сенсорное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Сталь покрытая порошковой краской |
| Страна производитель | Украина |
| Тип установки | Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Назначение | Бытовое |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Особенности | Таймер, Пульт дистанционного управления, Терморегулятор |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесики | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 5 мин |
- Цена: 5 870 ₴


