
Стабілізатор напруги трифазний VolterTM Smart-21 (3*7)
Стабілізатор забезпечує брак впливу на вихідну напругу як змін і стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкової напруги з частотою мережі та стабільною величиною, з яким безперервно порівнює вихідну напругу стабілізатора. Завдяки такому побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, практично миттєві зміни вхідної напруги, і дуже швидко реагує на будь-яку зміну навантаження. Також реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активним, ємнісним і індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.
Характеристики
Тип інверторний
Фазність три фази
ККД, % 98
Вхідний діапазон 110-330 В (на фазу)
Швидкодія, мс 1
Рівень шуму, дБ 34-40, в залежності від навантаження
Вхідний діапазон, під замовлення ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНО: 60-380 В (на фазу): додатково до вартості за трифазний стабілізатор- 6600 грн
Максимальний струм, А 32
Максимальна потужність, кВт 21
Охолодження природне конвекційне+примусове
Спосіб монтажу на стіну
Вихідна напруга 220 В (на фазу)
Макс. мощность при Umin, кВт 10,5
Точність стабілізації ±0,5 %
Кількість ступенів безступеневий
Крок стабілізації –
Відключення при Umin 90 В (на фазу)
Відключення при Umax 330 В (на фазу)
Відключення в транзиті 260±5 В
Затримка включення 4,5-7,5 с
Габарити (ВхШхГ), мм (555 х 360 х 60)*3
Маса, кг 8,9*3
Клас захисту IP20
Вологість, не більше 40…80%
Колір сріблястий металік
Гарантія ДОВІЧНА
Температурний діапазон Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Інверторний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 330 В |
| Вихідний струм, не більше | 32 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 21 кВт |
| Повна потужність | 21 кВА |
| ККД, не менше | 98 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | електронний безступінчатий |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | сріблястий металік |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Відхилення вих. напруги від номінального | ±0,5 % |
| Вих. потужність при нижньому значенні Uвх | 10,5 кВт |
| Макс. вихідна потужність | 21 кВт |
| Спосіб монтажу | навісний |
| Номінальна вих. напруга (на фазу) | 220 В |
| Діапазон вхідних напруг | 110-330 В (на фазу) |
| Габарити | 3 од. х 555 х 360 х 60 мм (висота x ширина x глибина) |
| Вих. потужність при верхньому значенні Uвх | 10,5 кВт |
| Захисне відключення в режимі "транзит" (на фазу) | 260±5 В |
| Крок ступені, орієнтовно | - |
| Робочий діапазон температури середовища | Робочий діапазон -25℃ * +40 ° с, у захищеному від опадів місці, при установці в приміщенні нижче 0℃, потрібно морозостійка обробка * під індивідуальне замовлення (додатково до вартості 1000 грн) |
| Максимальний вхідний струм | 32 А |
| Захисне відключення при підвищенні вхідної напр. (на фазу) | Триста тридцять |
| Фазність | три фази |
| Кількість ступенів (на блок) | - |
| Діапазон затримки повторного включення | 4,5-7,5 с |
| Робочий діапазон атмосферного тиску | 630...800 мм. рт.ст |
| Робочий діапазон вологості | 40...80% |
| Захисне відключення при зниженні вхідної напр. (на фазу) | Дев'яносто |
| Охолодження | примусове |
- Ціна: 125 460 ₴

