




Керамічний конвектор КАМ-ІН бежевий 335 EBGT з термостатом (серія Eco Heat) Україна
Керамічний обігрівач із посиленою конвекцією КАМ-ІН 335 EBGT бежевий з термостатом
Інфрачервоний керамічний нагрівач КАМ-ІН 350 ЕBGT бежевий з посиленою конвекцією - серії Eco Heat керамічний обігрівач, що монтується на стіну, обладнаний термостатом, який автоматично регулює температуру в приміщенні..
Контроль температури поверхні панелі — захист від перегрівання. Терморегулятор автоматично контролює температуру повітря в опалювальному приміщенні.
Обігрівач може бути обладнаний ПРОГРАМОВАНИМ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРОМ: Обігрів запрограмувати з добовим/тижневим циклом (на кожну годину один із 6 режимів: комфорт, Економ, антизамерзання, вимкнений тощо). Уточнюйте в менеджера інтернет-магазина ТЕПЛОСИСТЕМА.
Принцип роботи керамічної теплової панелі КАМ-ІН Есо Heat ґрунтується на одночасному використанні двух різновидів теплопередачі:
- інфрачервоне випромінювання — (70%)
- конвекційний обігрів— (30%)
Завдяки великій площі тепловіддачі та фізичними властивостями нагрівального елементу (ККД 90%) — обігрівач нагрівається до робочої температури всього за кілька хвилин (5-10 хв). Бічні стінки — кронштейни, які слугують не тільки кріпленням, а додатково створюють спрямований конвективний потік повітря й у такий спосіб збільшується ефективність обігрівача.
Керамічний обігрівач КАМ-ІН Eсо Heat - це універсальний обігрівач для будь-якого типу приміщень (старого та не житлового) з можливістю монтажу на стіну або з використанням підставок (ніжок). Для більшої ефективності бажано під'єднувати теплові панелі через терморегулятор. З питань вибору обігрівача, терморегулятора, розрахунок теплових втрат — звертайтеся за зазначеними телефонами до консультантів інтернет-магазину Теплосистема.
Особливість керамічних обігрівачів КАМ-ІН у тому, що ми можемо нанести на наш обігрівач будь-яке зображення, фотографію або малюнок, наданий клієнтом або взятого з нашого фотобанка (зкачати внизу сторінки в розділі СПЕЦІФІКАЦІЇ). Отже, наші нагрівачі ідеально вписуються в будь-який інтер'єр: вітальня, спальня, дитяча, кухня, ванна кімната або офіс.
Технічні характеристики керамічного обігрівача КАМ-ІН Eсо Heat 335 Вт бежевий Україна
Номінальна потужність, ВТ: 335 Вт
Габаритні розміри нагрівача (ВхШхГ) мм: 600х300х50
Площа обігрівання, м2: як основне опалення 6 м2
Як додаткове опалення: 9 м2
Температура нагріву поверхні нагрівача, °C: лицьова — +80 °C, тильна — +85 °C
Монтаж: настінний
Живлення, В — ~220 В
Вага нагрівача, кг — 17 кг
Наявність терморегулятора — обладнаний (вбудований цифровий терморегулятор)
Матеріал корпусу — Метал + кераміка
Колір бежевий
Комплектація керамічної панелі КАМ-ІН Eсо Heat бежевий: Комплект для кріплення; Шнур із вилкою (з заземленням); Інструкція з експлуатації обігрівача (гарантійний талон).
У нас можна отримати допомогу у виборі потрібного обігрівача (з урахуванням тепловтрати) замовити послугу монтажу електричного обігрівача, теплої підлоги, а також заміри та розрахунок системи теплої підлоги.
З питань монтажу або купити інфрачервоний обігрівач, електрорадіатор або електричну теплу підлогу в Україні в Харкові можна зателефонувавши по тел. 050-158-08-80, або оформити замовлення в нашому інтернет-магазині teplo-systema.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від вологи |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Споживана потужність | 335 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 2 500 ₴



